POKOJE I APARTAMENY

CLASSIC (1-osobowy)

Pokój jednoosobowy Classic oferuje telewizor z płaskim ekranem 40″, bezprzewodowy i przewodowy światłowodowy internet, sejf elektroniczny, zestaw do parzenia kawy i herbaty, chłodziarkę,  biurko, krzesło, szafę z wieszakami, łazienkę z natryskiem, suszarkę do włosów.
Powierzchnia pokoju: 20 m².

Cena od: 160 zł

CLASSIC (2-osobowy)

Pokój dwuosobowy Classic (z opcjami łóżek twin lub jednego małżeńskiego) oferuje telewizor z płaskim ekranem 40″, bezprzewodowy i przewodowy światłowodowy internet, sejf elektroniczny, zestaw do parzenia kawy i herbaty, chłodziarkę,  biurko, krzesło, szafę z wieszakami, łazienkę z natryskiem, suszarkę do włosów. Powierzchnia pokoju: 22 m².

Cena od: 180 zł

DELUXE Z KUCHNIĄ (2-osobowy)

Pokój Deluxe z kuchnią (z opcjami łóżek twin lub jednego małżeńskiego) oferuje telewizor z płaskim ekranem 40″, bezprzewodowy i przewodowy światłowodowy internet, sejf elektroniczny, zestaw do parzenia kawy i herbaty, wyposażoną kuchnię, lodówkę z zamrażarką, kuchenkę mikrofalową, zmywarkę, czajnik elektryczny, przybory kuchenne, płytę kuchenną, stół kuchenny, biurko, krzesła, szafę z wieszakami, łazienkę z natryskiem, suszarkę do włosów. Powierzchnia pokoju: 25 m².

Cena od: 200 zł

DELUXE RODZINNY (do 4 osób)

Pokój Deluxe rodzinny oferuje osobną sypialnię na piętrze z łóżkiem typu Queen oraz rozkładaną sofę z funkcją spania w salonie, telewizor z płaskim ekranem 40″, bezprzewodowy i przewodowy światłowodowy internet, sejf elektroniczny, zestaw do parzenia kawy i herbaty, chłodziarkę, biurko, krzesło, szafę z wieszakami, łazienkę z natryskiem, suszarkę do włosów. Powierzchnia pokoju: 40 m².

Cena od: 240 zł

APARTAMENT Z KUCHNIĄ (do 4 osób)

Apartament z kuchnią oferuje osobną sypialnię z łóżkiem typu Queen oraz rozkładaną sofę z funkcją spania w salonie, 2x telewizor z płaskim ekranem 40″ i 32″, bezprzewodowy i przewodowy światłowodowy internet, sejf elektroniczny, zestaw do parzenia kawy i herbaty, wyposażoną kuchnię, lodówkę z zamrażarką, kuchenkę mikrofalową, zmywarkę, czajnik elektryczny, przybory kuchenne, płytę kuchenną, stół kuchenny, biurko, krzesła, szafę z wieszakami, łazienkę z natryskiem, suszarkę do włosów. Powierzchnia apartamentu: 34 m²

Cena od: 260 zł

SUPERIOR Z KUCHNIĄ (do 5 osób)

Superior oferuje osobną sypialnię na piętrze z łóżkiem typu Queen, osobne miejsce z łóżkiem dla jednej osoby oraz rozkładaną sofę z funkcją spania w salonie, dwie łazienki (prysznic, wanna) 2x telewizor z płaskim ekranem 40″ i 32″, bezprzewodowy i przewodowy światłowodowy internet, sejf elektroniczny, zestaw do parzenia kawy i herbaty, wyposażoną kuchnię, lodówkę z zamrażarką, kuchenkę mikrofalową, zmywarkę, czajnik elektryczny, przybory kuchenne, płytę kuchenną, stół kuchenny, biurko, krzesła, szafę z wieszakami, łazienkę z natryskiem, suszarkę do włosów. Powierzchnia apartamentu: 50 m².

Cena od: 350 zł

APARTAMENT Z DWIEMA SYPIALNIAMI I KUCHNIĄ (do 6 osób)

Apartament z dwiema sypialniami i kuchnią oferuje dwie osobne sypialnie (w tym jedną na piętrze) z łóżkami typu Queen oraz rozkładaną sofę z funkcją spania w salonie, 2x telewizor z płaskim ekranem 40″ i 32″, bezprzewodowy i przewodowy światłowodowy internet, sejf elektroniczny, zestaw do parzenia kawy i herbaty, wyposażoną kuchnię, lodówkę z zamrażarką, kuchenkę mikrofalową, zmywarkę, czajnik elektryczny, przybory kuchenne, płytę kuchenną, stół kuchenny, biurko, krzesła, szafę z wieszakami, łazienkę z natryskiem, suszarkę do włosów. Powierzchnia apartamentu: 62 m².

Cena od: 420 zł